O firmie

Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2017. Każdego roku obsługujemy kilkaset transakcji na rynku nieruchomości. Nasze biuro nieruchomości jest wyjątkowe, ponieważ oferuje Klientom najwyższą jakość obsługi i innowacyjny model współpracy.

Jedną z głównych zalet naszego biura nieruchomości są doświadczeni specjaliści umiejący wybrać najlepsze mieszkania pod kątem możliwości i oczekiwań naszych Klientów. Posiadamy bardzo rozbudowaną, wciąż uaktualnianą bazę danych z nieruchomościami (domami, działkami, mieszkaniami) zarówno na sprzedaż, jak i wynajem. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Pomagamy w całym procesie obrotu nieruchomościami od przyjęcia oferty aż do finalizacji transakcji najmu lub sprzedaży oraz przekazania lokalu.

Nasza misja


Głównym oraz podstawowym celem - jest stworzenie międzynarodowej firmy bez granic, która wyprowadzi rynek pośrednictwa w obrocie nieruchomościami na nowy wyższy poziom jakości i kompletności usługi.


Ciągłe dążenia do zmiany jakości nadawania usługi pośrednictwa w innowacyjny sposób, dzięki któremu pośrednik w obrocie nieruchomościami będzie tak samo niezbędny dla klienta, jak lekarz, czy prawnik.


Cały czas dążymy do zadawania trendów na rynku pośrednictwa, dzięki którym, zawód pośrednika będzie postrzegany jako niezbędne narzędzie do sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości.


Intencją jest dawanie dla klientów komfortu i bezpieczeństwa przy zakupie, sprzedaży, wynajmie nieruchomości.


Naszym celem jest ułatwianie życia naszych klientów oraz odciążenie ich od zadań, które powinien wykonywać profesjonalista.
Dążymy do tego, aby nasi klienci mieli więcej czasu dla siebie, a sprawy związane z nieruchomościami powierzali dla nas, czyli dla WWL-nieruchomości z poczuciem, iż podejmują najlepszą dla nich decyzje.
 


Wartości, którymi kieruje się Firma:

  • sprzedajemy, oferujemy oraz świadczymy wyłącznie najwyższej jakości usługi, bierzemy odpowiedzialność za świadczenie swoich usług;
  • dobro klienta zawsze jest dla nas najważniejsze;
  • wspieramy każdą osobę w zespole w dążeniu do doskonałości i realizacji celów firmy;
  • działamy odważnie, znajdując nowe sposoby rozwoju w rynku obronie nieruchomościami, tworząc innowacyjne rozwiązania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.