Turcja

Pomimo faktu, że panuje dość spory popyt na nieruchomości w Turcji to nadal one są 2 - 3 krotnie tańsze niż nieruchomości w Polsce.

Można sądzić, że nieruchomości w Turcji mogą być dobrą inwestycją, lokatą kapitału, oprócz wakacyjnego domu.

Moda na nieruchomości w Turcji istnieje przede wszystkim w krajach Anglosaskich, Skandynawskich, Beneluksu i Niemczech. Większość z kupujących traktuje te nieruchomości jako swój drugi dom, a część jako inwestycja. Aczkolwiek jest to nadal bardzo przyszłościowy rynek jeśli chodzi o lokatę kapitału. Ze względu na ogromną ilość zabytków, atrakcji turystycznych, Turcja jest bardzo popularnym miejscem wypoczynku dla wielu obcokrajowców, zresztą na pewno sami o tym wiecie.

Turcja to kraj, który każdego roku jest odwiedzany przez ogromną ilość turystów. Zapewne każdy z nich wpadł na taki pomysł, że nie chce stąd wyjeżdżać i chciałby tu zamieszkać. Jeśli taka decyzja zostanie dobrze przemyślana to zakup nieruchomości w Turcji nie sprawi wielu problemów, a cała procedura jest podobna do zakupu w Europie, z małymi wyjątkami.

Pomożemy Ci:


    • Bezpiecznie dokonać zakupu nieruchomości w Turcji,
    • Szybko wynająć nieruchomość zagranicą,
    • Dopilnujemy wszystkich formalności,
    • Pomożemy uzyskać Tureckie obywatelstwo.

Nasze oferty

Mamy do zaoferowania Państwu 7 wykonczonych projektów. Każdy projekt to super inwestycja dla wymagajacych.

Nasze projekty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.